Google plus
 


nisim_banner

تونیک رویش مجدد مو : Hair Stimulating Extracts 

این محصول یکی از بهترین و موثرترین محصولات رشد مجدد و ضد ریزش مو به شمار     می رود. با ترکیبی از عصاره های کمیاب و با ارزش گیاهان به طور طبیعی DHT پوست سر از بین برده و باعث افزایش گردش خون و رساندن مواد مغذی و معدنی به ریشه موها می شود.استفاده صحیح از این محصول لذت داشتن موهایی سالم و درخشان و مستحکم را به شما می دهد.همچنین باعث رشد مجدد موهای شما می شود.در معتبرترین آزمایشگاه های آمریکا و کانادا این محصول مورد تست قرار گرفته و در همان اولین هفته استفاده تاثیر معجزه آسای خود را نشان می دهد.این محصول به تنهایی قابل استفاده نبوده و باید با شامپوهای New Hair Biofactors Nisim  یا شامپو Fast استفاده گردد اما محصولی برای استفاده در تمام مدت عمر نیست و پس از بدست آمدن نتیجه مطلوب بین ۱۸ تا ۲۴ ماه می توانید استفاده از آنرا قطع و فقط شامپوهای Nisim یا Fast را استفاده نمایید.عصاره تحریک کننده Nisim در اندازه ۲۴۰ میلی لیتر در انواع خشک و چرب موجود است.

تونیک (محلول) رویش موی سر Nisim Hair and Scalp Extract With AnaGain

اساسی ترین قدم در بازگرداندن موهایتان به حالت اولیه ، استفاده از این محلول گیاهی فوق العاده موثر است. این عصاره برای به حداکثر رساندن چرخه ی رشد طبیعی موهای شما طراحی شده. برای رسیدن به بهترین نتیجه ی ممکن ، توصیه می شود که از این عصاره دو بار در روز استفاده کنید. در سه تا شش ماه به نتایج ملموسی دست خواهید یافت. این عصاره با دو فرمولاسیون منحصر بفرد موجود می باشد. فرمولاسیون اصلی برای کسانی است که پوست سر و موهایشان چرب و با ترکیب جدید Ana Gain است و فرمولاسیون ژل برای کسانی مناسب است که پوست سر و موهایشان خشک است.
طریقه استفاده: بعد از شستن موها با شامپو Nisim ، موها مرطوب باشد و بطری را کاملا تکان داده ۵ تا ۱۰ قطره از محلول را در هر قسمت بچکانید. مراقب باشید بیشتر از آن در یک منطقه از سر ریخته نشود.سپس با فشار نوک انگشتان مواد را جذب پوست نمایید. بسیار مهم است که پوست سر را ماساژ ندهید و فقط با انگشتان روی پوست سر ضربه زده و کمک به جذب آن نمایید.

Ana Gain چیست؟

(محلول) Nisim با عصاره طبیعی آنه گین (Ana Gain)
آنه گین بر اساس جوانه نخود سبز ارگانیک است و طوری طراحی شده تا سیگنال های مولوکولی در ریشه سر را شبیه سازی کرده و باعث فعال سازی و رشد مجدد مو با تاثیرات فوق العاده می شود. آنه گین به طور موفقیت آمیز یک روش تازه و مقاوم را در برابر ریزش مو پیشنهاد می دهد.
در یک آزمایش کلینیکی نشان داده شده
آنه گین عوامل بروز تلوژن را نیز درمان می نماید.
بعد از سه ماه درمان با عصاره ارگانیکAna Gain ، با نتیجه این آزمایش بسیار فوق العاده بود. ۴ به ۲/۷ درصد رشد مجدد مو داشته اند که در کل ۷۸ درصد رویش مو داشته است.

طریقه مصرف تونیک رویش مجدد مو :

بعد از شستن موها با شامپو Nisim ، موها را خشک کنید.بطری را کاملا تکان داده ۵ تا ۱۰ قطره از محلول را در هر قسمت بچکانید.مراقب باشید که بیشتر از ۱۰ قطره در یک منطقه از سر ریخته نشود.سپس با فشار نوک انگشتان مواد را جذب پوست نمایید.

بسیار مهم است که پوست سر خود را مالش و یا ماساژ ندهید وفقط با انگشتان به سر ضربه زده و کمک به جذب آن نمایید. پس از خشک شدن مواد روی سر موهای خود را به طور دلخواه حالت دهید.

برای بهترین نتیجه این عمل را دوبار در روز و به فاصله های منظم انجام دهید.محافظت در برابر حرارت شدید ( نور خورشید،سشوار و …) گردو غبار،جلوگیری از شوره،موخوره از ژل یا اسپری طبی Kerte استفاده نمایید.

scalp2scalp

توجه :

این محلول فقط برای استفاده خارجی بوده و از تماس با چشم بایستی جلوگیری شود.چنانچه چشم با محلول تماس پیدا کرد فورا با آب شستشو دهید.

بر روی پوستهای حساس و آسیب دیده نباید از این محلول استفاده کرد اگر پس از استفاده دچار سوزش شدید و حساسیت شدید استفاده از عصاره را قطع کنید.

سوزش جزیی ابتدایی به علت ازدیاد گردش خون در پوست سر طبیعی است.

 


banner-dr