Google plus
 

درمان ریزش مو با شامپو های نیسیم کانادا

 

 

banner-nisim

شامپو Nisim :

nisim-2shampoo

درمان ریزش مو در یک هفته با فرمولاسیون جدید

تمیز کننده فوق العاده ضد خارش و شوره

تنظیم ترشح چربی سر بدون ایجاد مشکل همراه با عوامل

حجم دهنده و حالت دهنده مو با بوی بسیار مطبوع

تنظیم خشکی مو ی سر بدون ایجاد خارش

مناسب افرادی که کاشت مو انجام داده اند.

منظم کننده گردش خون

ترکیبات :

در فرمولاسیون این شامپو چهار ماده اساسی بکار رفته است که عبارتند از:عصاره جینسینگ ، E2 ، انواع ویتامین های B ، اسید آمینه های ضروری جهت رشد سلولی مو و عناصر کمیابی نظیر روی ،پتاسیم و سدیم…

روش استفاده:

مقدار کافی از شامپو را به موهای خود بزنید.موها را ماساژ داده و به مدت ۳ تا ۴ دقیقه آنرا بر روی موهای خود نگه دارید وسپس بشویید.

توجه:بهترین نتیجه استفاده از این محصول به همراه تونیک رویش مجدد مو Nisim بدست می آید.

این شامپوها در دو نوع چرب و خشک در سایزهای ۲۴۰ و ۱۰۰۰ میلی لیتر موجود است.

علت ریزش:

زنان و مردان هر دو به یک دلیل موهایشان را از دست می دهند.ریزش مو در مردان اغلب بیشتر بوده و از الگوی خاصی که الگوی کچلی مردانه نامگذاری شده پیروی می کند. یک ترکیب بیوشیمیایی به نام دی هیدروتستوسترون(DHT) علت این ریزش است.این ترکیب در اثر واکنش شیمیایی بین آنزیم ۵- آلفادوکتاز و هورمون تستوسترون تولید می شود که در پوست فرق سر و پوست سر وجود دارد.DHT بر فولیکول های مو اثر می گذارد و با یک سری وقایع نرمال و متداوم که باعث سلامت رشد مو هستند ،تداخل ایجاد می کند.به صورت و پزشکی ثابت شده شامپوهای Nisim و عصاره های تحریک کننده رشد آن بطور ایمن و موثری هر دو DHTغشایی(Dermal) و سطحی را خنثی می کنند. بسیاری از تغییرات هورمونی که زنان در طول زندگیشان تجربه می کنند می تواند منجر به ریزش مو گردد. برای مثال بعضی زنان پس از بارداری دچار ریزش مو می شوند. برخی در حین دوران یائسگی(Menopause) و دسته ای به علت عدم توازن هورمون های زنانگی موی خود را از دست می دهند. تغییرات هورمونی می تواند با تاثیر مستقیم خود بر روی سلولهای مسئول رشد مو و یا با اثر بر روی مواد مغذی و خون جاری در سطح فولیکول های مو مانع اثر این سلولها شوند.فولیکول مو نمی تواند بدون مواد مغذی مناسب چرخه سالم رشد خود را ابقاء کند و این ممکن است باعث ریزش آن گردد.

گردش خون ضعیف:

مطالعات نشان داده است که جریان خون در جمجمه زنان و مردانی که از ریزش مو رنج می برند کمتر از کسانی است که دچار این مسئله نیستند.

آلودگی محیطی:

مطالعات بعدی نشان داده است آلودگی های جوی منجر به تولید هورمون های محیطی می شوند که در ریزش مو دخیل هستند.

اثبات شده از نظر پزشکی:New Hair Biofactors

این شامپوهای بی نظیر و تمیز کننده قوی بطور ویژه ای جهت افزایش پاکی و تمیزی در سطح سر و ایجاد محیطی غنی از مواد مغذی برای سلامتی رشد مو فرمول بندی شده اند.این شامپوها به منظور ایجاد هماهنگی بهتر با New Hair Biofactors و عصاره تحریک کننده رشد مو پرورش یافته و آزمایش شده اند.

شامپو را به عنوان اولین قدم در سیستم New Hair Biofactors استفاده کنید.

ما تاثیر این شامپوها را در کنترل ریزش موی شما ظرف یک هفته تضمین می کنیم.

اثبات شده از نظر پزشکی:

New Hair Biofactors Nisim در بین ۱۴۸ مرد که درجات مختلف کچی را داشته اند،بطور پزشکی آزمایش و مطالعه شده اند.ابتدا از این اعضا تصویر تهیه شده و در یک دایره از محیط کچلی به قطر cm5/2 شمارش اولیه مو صورت گرفته.بعد از ۵ ماه درمان با عصاره گیاهی Nisim از همان تعداد اعضا مجددا عکسبرداری و آزمایشات قبلی در همان مناطق از سر انجام شد. نتیجه این آزمایش بسیار فوق العاده بود ۷/۸۵% این اعضا ۳۰% افزایش و۸/۴۰% در حدود ۱۰۰% افزایش رشد داشته اند.

 


nisim_banner
line

nisim-set-gold ست سه تایی محافظ موهای معمولی تا چرب: شامپو ۲۴۰ میلی لیتر + کاندیشنر فاقد چربی ۲۴۰ میلی لیتر + تونیک رویش مجدد مو سر ۲۴۰ میلی لیتر

line

nisim-set-abi ست سه تایی محافظ موهای معمولی تا خشک: شامپو ۲۴۰ میلی لیتر + کاندیشنر ۲۴۰ میلی لیتر + تونیک رویش مجدد مو سر ۲۴۰ میلی لیتر

 


 


banner-dr